U17 – výhra nad Aritmou 61:59

TJ OP Prostějov – Aritma Praha 61:59 (17:13, 33:34, 47:49)

Dnešní utkání opět poznamenaly zbytečné ztráty a velice špatná úspěšnost střelby nejen z dálky, ale bohužel i z pod koše. Toto vítězství nám sice nepomohlo k odvrácení účasti v play out, ale jistě má svoji cenu. Po zranění nastoupila Áďa a byla určitě jednou ze strůjkyň našeho vítězství. O hře snad ani nebudu psát, byl to souboj našeho týmu se zónovou obranou Aritmy a především s jedinou hráčkou soupeře – Kristinou Chmelovou, která jasně fyzicky převyšovala všechny naše hráčky. O našem těsném vítězství tak rozhodla bojovnost našich děvčat, kterou jsme v minulých týdnech tak postrádali. Utkání nebylo nijak důležité (pro nás bohužel), ale bylo zbytečně nervózní a vypjaté, naštěstí dvojice rozhodčích snad tušila, že utkání nic neřeší a odpískali ho v poklidu a s přehledem.

Fotky z utkání najdete ZDE.

Nyní nás čeká nepopulární boj o udržení v soutěži. Především některé nečekané výsledky posledního dvojkola vyvolaly úsměv na našich tvářích.

Je to realita s níž se musíme smířit a uvědomit si, že jsme se tomu lehce mohli vyhnout v některém nepovedeném utkání posledních kol. Bohužel zranění a nemoci si nelze naplánovat a proto je třeba myslet více na regeneraci a péči o vlastní zdraví.

Total Page Visits: 654 - Today Page Visits: 2

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.