Výsledky zápasů

Holky U17 ve středu odehrály dohrávku zápasu ve Zlíně, který dokázaly zvítězit. Celý zápas byl ovšem vyrovnaný, o čemž svědčí výsledek z poločasu 28:28 a konečný výsledek 50:56.

Za fotografie ze zápasu proti Zlínu U17 (ale i z předchozích zápasů) děkujeme panu Kytlicovi a najdete je zde.

Střelkyně U17 proti Zlínu: Klimešová T. (18 b.), Kytlicová A. (10 b.), Sonnevendová N. (8 b.), Vaculíková L. a Kašpárková T. (6 b.), Lindušková L. a Hnízdilová J. (4 b.)

O víkendu sehrála stejná kategorie zápasy na domácí palubovce proti Pelhřimovu a Benešovu. Oba zápasy zvládly holky na výbornou, kdy 2x dokázaly pokořit hranici 100 bodů. O zápasech bylo rozhodnuto již v poločase a konečné skóre skončilo velkými rozdíly v náš prospěch. Holky tak prodloužily svoji neporazitelnost již na 9 zápasů a drží tak 1.místo v tabulce. Skvělou zprávou je rovněž to, že se všechny naše hráčky U17 v obou zápasech střelecky prosadily.

Střelkyně U17 proti Pelhřimovu: Sonnevendová (21 b., z toho 4x za 3 body), Vaculíková L. (17 b.), Nováková M. (15 b.), Kašpárková T. (14 b.), Lindušková L. (13 b.), Klimešová T. (12 b.), Hasilová L. (11 b.), Berková K. (8 b.), Stehlíková N (2 b.)

Střelkyně U17 proti Benešovu: Hasilová L. (26 b.), Lindušková L. (24 b.), Kašpárková T. (15 b.), Vaculíková L. (14 b.), Berková K. (13 b.), Sonnevendová N. (8 b.), Nováková M. (6 b.), Stehlíková N. (2 b.)