Výsledky zápasů

Kategorie U15 si bohužel připisuje v tomto týdnu 2 porážky. V úterním zápase s Olomoucí holky po prvním poločase prohrávaly o 15 bodů, ale nevzdaly se a dokázaly skóre ve druhém poločase překlopit obranou a rychlými protiútoky na svou stranu. Bohužel v závěru došlo k několika chybám v útoku i obraně a Olomouc si došla pro vítězství. V sobotu holky prohrály v Pardubicích o 20 bodů. První čtvrtinu dokázaly držet se soupeřkami krok, v poločase ztrácely 7 bodů, po 3. čtvrtině byl rozdíl ve skóre 10 bodů, ale bohužel v poslední čtvrtině si naše děvčata nechala zápas utéct na konečné skóre 74:54 pro Pardubice.

Kategorie U19 si naopak připisuje 2 výhry. V sobotu si holky poradily s Žabinami Brno B, kdy celý zápas kontrolovaly výsledek a došly k vítězství o 19 bodů. V neděli měly holky zápas rovněž pod kontrolou a vyhrály proti KP Brnu B o 26 bodů.

Střelkyně U19 proti Žabinám Brnu B: Hnízdilová J. (24 b., TH 7/7), Zahradníčková A. (20 b., 2x za 3 body), Kytlicová A. (19 b., 2x za 3 body), Maderová K. (5 b.), Klimešová T. a Kašpárková T. (3 b.), Pavlíčková T. (2 b.)

Střelkyně U19 proti KP Brnu B: Zahradníčková A. (32 b., 5x za 3 body), Kytlicová A. (17 b.), Hnízdilová J. (10 b.), Kašpárková T. (8 b.), Klimešová T. a Jurtíková V. (5 b.), Maderová K. (2 b.)