Výsledky zápasů

Nejmladší kategorie v sobotu 2x prohrála s Blanskem. Pro některé hráčky to byly první zápasy, a tak často docházelo k nedorozuměním a zmatenosti. Přesto všechny hráčky zaslouží pochvalu za snahu a odvedený výkon. Pevně věříme, že je tato zkušenost bude motivovat k tvrdé práci na tréninku.

Hráčky U15 si poradily v zápase proti Kyjovu. Celý zápas bylo skóre velmi vyrovnané, ale po většinu utkání měly holky mírný náskok nad soupeřem. Do zápasu zasáhlo všech 8 hráček a o konečném vítězi rozhodly až poslední 2-3 minuty zápasu, kdy děvčata dala koše z protiútoků a vytvořila si větší bodový náskok.

Kategorie U19 si snadno poradila s Vysočinou, kdy rozhodl hned vstup do utkání. Holky nenechaly dlouho soupeře skórovat a 1.čtvrtinu vyhrály 16:4. Tento náskok se do poločasu ještě navýšil, kdy poločasové skóre bylo 38:15. Konečné skóre skončilo rozdílem 37 bodů a střelecky se zapsaly všechny naše hráčky.

Střelkyně U19 proti Vysočině: Hnízdilová J. (14 b.), Kytlicová A. (13 b.), Beníčková A. a Zahradníčková A. (po 10 b.), Nováková M., Klimešová T. a Pavlíčková T. (po 6 b.), Maderová K. (5 b.), Jurtíková V. a Kašpárková T. (po 2 b.)