Výsledky zápasů a fotografie

Kategorie U11 se v sobotu utkala se soupeřkami z KP Brno a z Blanska. Bohužel holky nedokázaly proměňovat lehké střely, mnohokrát vypustily návrat do obrany, dělaly zbytečné ztráty a nechaly soupeřky útočně doskakovat. Z toho pramenily 2 prohry, avšak oproti prvním utkáním v sezóně proti stejným soupeřkám se jedná o značné zlepšení.

Děvčata U13 v sobotu prohrála proti Pelhřimovu i KP Brnu. Kategorie U12 i U13 celou sezónu bojuje s tím, aby se sešla na zápas kompletní a ani v těchto zápasech tomu nebylo jinak. Doufáme, že se situace zlepší a holky tak budou moci hrát v nejsilnější možné sestavě. Plusem ze zápasů je to, že stejně jako u U11 došlo u děvčat v konečném skóre i v celkové hře k pozitivnímu posunu.

Holky U17 odehrály zápas již ve čtvrtek proti Havířovu. První čtvrtinu ovládly 17:6 a předváděly skvělý basket. Bohužel přišlo zranění naší klíčové hráčky Sáry Karáskové, která se již do zápasu nemohla vrátit a taky Vanesy Pospíšilové. Ve druhé čtvrtině holky začaly zápas vzdávat a nemohly se vypořádat s vlastní hrou bez Sáry, proto bylo v poločase skóre 27:27. Ve druhém poločasu však naše děvčata ukázala, že jsou bojovnice, předvedla zcela odlišný výkon než ve 2. čtvrtině a zápas nakonec dokázala dotáhnout do vítězného konce 74:58. V neděli holky sehrály zápas proti Olomouci. Přestože ani během 4. čtvrtiny nebylo o vítězi rozhodnuto, tak konečný stav zápasu skončil v náš neprospěch – 45:58, kdy nás pohřbila především neproměněná jednoduchá zakončení 5 minut před koncem utkání. Tato prohra holky bohužel posunula na 2. místo tabulky, ale i tak zaslouží pochvalu za to, jak se dokázaly se zápasy vypořádat. Fotografie ze zápasů naleznete zde.