Informace k sezóně 2021/2022

Vstupujeme do další sezóny a to s sebou nese i jisté povinnosti a administrativu pro hráčky a jejich rodiče.

  1. GDPR (pouze ten, kdo ještě GDPR neodevzdával v minulých sezónách, tzn. nově příchozí hráčky) – Souhlas se zpracováním osobních údajů 
  2. Žádost o posouzení zdravotní způsobilosti 
  3. Příspěvky na sezónu 2021/2022 – viz v odkazu
  4. Přihlášení do DDM. Většina z Vás již máte registraci z loňského roku a máte tím ulehčenou práci. Kdo ještě registraci nemá, věnujte prosím maximální pozornost. Cesta k přihlášce:
  • https://www.sportcentrumddm.cz… – basketbal dívky… – chci se přihlásit online –přihlášení. 
  • Pokud jde o první přihlášení do systému, tak zadat nový účet zákonného zástupce (přijde potvrzovací e-mail) – přes něj zpět na přihlášení.
  • Po přihlášení do Vašeho účtu si odkliknete kroužky a zde si vyberete kroužek, který Vám vyhovuje (basketbal dívky…), přihlásit a přidat účastníka. Následně Vám přijde potvrzovací e-mail. Stav přihlášek také můžete kontrolovat po opětovném přihlášení. Z e-mailu se proklikem dostanete na vyplněnou přihlášku. Tu pak vytiskněte, podepište a odevzdejte trenérovi. Trenéři poté přihlášky předají na DDM.
  • Jakmile bude přihláška přijata, přijde Vám e-mail o přijetí. Kroužek prosím neplaťte, bude uhrazen klubem SK K2 Prostějov z členských příspěvků. Pokud se nepřihlásíte, klub za Vás nebude moci zaplatit.
  • V případě problémů s přihlášením kontaktujte Renatu Fialovou na email rfialova@sportcentrumddm.cz, do předmětu emailu napište DDM přihlášení basket.