U15 holky potvrdily svoje 1. místo ve skupině

TJ OP Prostějov – BK Pliska Studánka Pardubice 63:48  (14:14 28:23 44:33)

Do utkání jsme my i soupeřky stoupily velmi namotivovány. Oba trenéři byli připravení na hru soupeře a ta místy připomínala šachy. Po celé  utkání byla hra velmi vyrovnaná. Pardubické hráčky se snažily dobře hlídat podkošový prostor, přesto se našim pivotkám podařilo dát 34 bodů 🙂 ,  co bych našim podkošovým hráčkám vyčetl: špatné čtení signálu Pardubic, z kterého holky dostaly několik košů 🙁 !

Individuálně bych pochválil: Káju: za ukázkovou práci rozehrávačky (super asistence), Sára jí zdatně sekundovala, jen to chce ještě trochu přidat v nasazení (PS: hezká trojka), Katku Galíčkovou: za permanentní přísun bodů pro tým (i když se ti tvůj výkon dnes nelíbil , přesto se podívej na statistiky 🙂 ), ostatní za bojovnost a podporu týmu ( ono holky i těch pár minutek, co odehrajete, pomůže týmu a body dá pokaždé někdo, to není důležité). A nakonec Adélu, která mně konečně ukázala, jak motivuje kapitánka svoje družstvo a že na Palacké není na Sadské :-)!

+/- body: Galíčková Kateřina 14, Vymazalová Adéla 13, Neherová Michaela 10, Szcotková Karolína 10, Švagerová Sarah 6, Šmeráková Eva 6, Vymlátilová Klára 4, Buřtová Adéla 0, Frgalová Kateřina 0, Svobodová Nina -1, Burešová Barbora -3, Jurmanová Miroslava -3

Total Page Visits: 532 - Today Page Visits: 1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.