Zásadní změna v kategoriích U17, U19 a žen

V pondělí došlo k největší změně ve fungování klubu. Pro někoho překvapivá, pro někoho naopak dlouho připravovaná změna se týká pozice trenéra nejstarších kategorií a to kadetek U17, juniorek U19 a také vloni obnovené kategorie žen.

Nejúspěšnějšího trenéra Pavla Švécara, který vedl děvčata ročníku 1997 (včetně 1998 a 1996) od prvních krůčků, střídá trenér původem z Černé Hory Željko Živkovič. Željko působí v České republice již mnoho let, začínal ve Zlíně, potom působil v Brně, odkud přesídlil do Prostějova. Zde vedl chlapecké kategorie U17 a U19, ve Zlíně i Brně k tomu ještě vedl tým mužů.

Díky této změně se možná dočkáme některých „mužských“ prvků ve hře našich již tak dostatečně „drsných“ kadetek, juniorek a žen.

Aby bylo všem jasné o koho se jedná, přikládám fotografii z působení ve Zlíně a odkaz na článek s několika osobními informacemi o jeho osobě (vizitka na okraji článku).

Všem přejeme mnoho dobře odvedené práce a k tomu také hodně úspěchů !!!

Total Page Visits: 517 - Today Page Visits: 1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.