DŮLEŽITÉ – příprava a soustředění minižákyň

30 dubna, 2020

Koronavirová epidemie postihla celý svět a zasáhla také basketbalové dění…

Česká basketbalová federace se vzhledem k mimořádným protiepidemickým opatřením vlády usnesla na ukončení sezóny 2019/2020. Veškerá utkání jsou zrušena a v plánu je příprava na následující ročník. Ač se nyní všichni potýkáme s nejrůznějšími omezeními, pevně věříme, že se situace zlepší.

Vláda se v průběhu dubna rozhodla urychlit postupné uvolňování protiepidemických opatření. Navzdory tomu aktuální stav umožňuje společné tréninky pouze venku, a to za dodržení reálně nesplnitelných nařízení jako je omezený počet osob nebo nošení ochranných prostředků dýchacích cest. 

V současnosti čekáme na rozhodnutí, které by nám umožnilo organizovat tréninky alespoň ve formě venkovní aktivity. Prozatím je vládou schváleno ukončení na 18. května. K tomuto datu by měla skončit platnost většiny omezení a doufáme, že bude možné co nejdříve pokračovat v tréninku. Pokud budou opatření uvolňována pomaleji, uvažujeme začít s letní přípravou během prázdnin.

Rádi bychom také zjistili, jaký je zájem o soustředění, proto prosíme o vyplnění krátkého formuláře prostřednictvím Google.

Děkujeme!

Total Page Visits: 821 - Today Page Visits: 1