Výsledky zápasů a fotografie

Během státního svátku holky U15 a U19 odjely k zápasům na hřiště Žabin Brna. Fotografie z obou zápasů naleznete zde.

Přestože kategorie U15 byla oslabena o Vanes, tak odehrála velmi vyrovnaná utkání, kdy po 3.čtvrtině ztrácela pouze 4 body. Bohužel v poslední čtvrtině holky nedokázaly zápas převrátit na svoji stranu a soupeřky svůj náskok navýšily na konečných 66:54.

Kategorie U19 odehrála první utkání v extralize a rovněž po vyrovnaném utkání zápas nedotáhla do vítězného konce. Ještě minutu před koncem zápasu bylo skóre 70:70. Holky však několikrát za sebou faulovaly a soupeřky tak zápas ovládly pomocí proměněných trestných hodů – konečné skóre 74:70.

Je však důležité poznamenat, že oba naše týmy předvedly bojovné výkony proti kvalitním soupeřům. Pokud holky na svých nedostatcích a společném sehrání ještě zapracují, tak určitě mají v sezóně poteciál na dobré výsledky.