Výsledky zápasů a fotografie

Holky U11 v sobotu odehrály zápasy ve Žďáru nad Sázavou. Na utkání z důvodu zranění a onemocnění odjelo pouze 11 hráček. Všechny holky v obou zápasech bojovaly ze všech sil. Přestože to na výhru nestačilo, tak se holky i celý tým stále zlepšují.

Kategorie U13 rovněž v sobotu odehrála venkovní zápasy. První zápas naše hráčky po prvních minutách vypustily, o čemž svědčí konečný stav utkání. Ve druhém zápase holky předvedly jinou hru, kdy se po celý zápas nevzdaly a rvaly se o každý míč do samého závěru utkání. Ani ve druhém zápasu si přes zlepšené výkony naše děvčata výhru nepřipsala.

Holky U15A byly v tomto týdnu úspěšné a dokázaly 3x zvítězit. Ve státní svátek sehrály zápas se Žabinami, ve kterém se v případě výhry o více než 12 bodů mohly dostat na 1.místo tabulky. Na zápas ovšem chyběly 2 klíčové hráčky a do zápasu mohlo nastoupit kvůli marodce pouze 8 hráček. Holky se však semkly a zápas ovládly rozdílem 20 bodů!!! Celý zápas dominovaly, určovaly tempo hry a touto výhrou se tak vymrštily na 1.místo. V sobotu a neděli si navíc holky U15 připsaly vítězství proti KP Brnu a Podolí. Do konce základní skupiny holkám chybí odehrát poslední zápas a pokud v něm uspějí, tak do další fáze soutěže postoupí z prvního místa. Fotografie z ze čtvrtečního zápasu naleznete zde.

Kategorie U15B byla o víkendu taky úspěšná a hladce zvítězila proti Ústí nad Orlicí rozdílem 31 bodů.

Kategorie U19 byla v tomto týdnu bohužel v obou zápasech proti favoritům neúspěšná, kdy v obou zápasech prohrála o více než 20 bodů. I přesto holkám děkujeme za předváděné výkony v extralize, kde se utkávají proti nejlepším týmům v republice. Fotografie ze čtvrtečního zápasu naleznete zde.