Výsledky zápasů

Kategorie U12 v sobotu zvládla oba své zápasy a připsala si tak 4. a 5. výhru v sezóně. Přestože holky na zápasy odjely pouze v počtu 11, tak předvedly skvělé výkony.

Kategorie U15A se v sobotu přetahovala o vítězství s Vysočinou. Jednalo se o poslední zápas základní skupiny žákovské ligy U15 a ten nakonec dokázala naše děvčata dovést do vítězného konce. Holky tak ukončily základní skupinu s bilancí 11 výher a 1 prohra, což jim zajistilo postup do extraligy z prvního místa. Holky děkujeme za perfektně rozjetou sezónu a věříme, že na tyto výkony navážete i v extralize.

Holky U15B v neděli bohužel o 2 body prohrály s Příborem. Plusem je, že se do zápasu poprvé zapojily i holky z U13 a získaly tak nové zkušenosti.

Kategorie U19 si o víkendu v oslabené sestavě připsala 2 prohry, když ve vyrovnaných zápasech nestačila na Havířov a Ostravu. Bohužel holky hrály v postupném útoku především staticky, zároveň žalostná byla předváděná obrana – zónová i návrat do obrany. Tyto 2 prohry holky U19 odsunuly na poslední místo v jejich skupině, kdy je v základní skupině čekají poslední 2 zápasy. Doufáme, že v dalších zápasech naše děvčata zabojují o další vítězství, vezmou si ponaučení z chyb a vylepší si své postavení.