Výsledky zápasů

Kategorie U11 odjela na zápasy do Brna v nelehké situaci. Bohužel kvůli zraněním a onemocněním jich bylo na zápasy pouze 10 a chyběly jim i některé klíčové hráčky. I přes tyto okolnosti se holky nevzdaly a předvedly pěkné výkony. I když si nepřipsaly výhru, tak bojovaly po celé zápasy a proti Žabinám dokonce sehrály vyrovnané utkání.

Děvčata U13 o víkendu 2x prohrála s Pelhřimovem. I přes porážky byly k vidění povedené akce našich holek. Rovněž každým zápasem dochází ke zlepšení týmu U13, kam se v letošní sezóně zapojilo spoustu nováčků.

Holky U15B vyzrály na Krnov a porazily je rozdílem 14 bodů. Ze 7 zápasů tak mají aktuálně na kontě 5 výher a drží 1. příčku v jejich skupině.

Kategorie U15A měla nabitý týden, kdy odehrála 3 utkání. Ve 2 z nich dokázala naše děvčata vyhrát – proti Zlínu i Vysočině. Jedinou prohru holky obdržely od Žabin. Přestože bodový rozdíl byl téměř 30 bodů, tak zápas rozhodně jednoznačně nevypadal. Ještě v poločase byl rozdíl pouze 7 bodů a holky nedaly soupeřkám nic zadarmo.

Děvčata U19 v sobotu odehrála zápas proti Ústí nad Labem. Do zápasu mohlo zasáhnout pouze 8 hráček a první poločas vypadal, že má Ústí jednoznačnou převahu. Holky však do druhého poločasu vstoupily jako vyměněné a zvládly se do zápasu vrátit. Poslední 2 čtvrtiny vyhrály a snížily bodové manko z 18 bodů pouze na 6.

Před všemi kategoriemi v tomto týdnu smekáme klobouk a děkujeme za bojovnost a obětavost, kterou holky ve všech zápasech předvedly.