Výsledky zápasů a fotografie

Již v týdnu odehrála kategorie U12 kvalifikační zápas proti Mohelnici. V něm sice naše holky neproměňovaly jednoduchá zakončení, ale i přesto zvládly zápas dotáhnout do vítězného konce.

Ke konci tohoto týdne naše 2 kategorie bohužel onemocněly a víkendové zápasy U11 a U13 musely být zrušeny. Holkám přejeme brzké uzdravení.

Kategorie U15B nepřekvapila Přerov a podlehla rozdílem 24 bodů. Přerov tak stále drží svoji neporazitelnost v soutěži. Naše holky však obsazují krásné druhé místo, ale především získávají jistotu ve své hře.

Kategorie U15A byla o víkendu úspěšná a připsala si 2 výhry. Holky do zápasu s Olomoucí nevstoupily správnou nohou a po 1. čtvrtině prohrávaly 15:6. Zápas však nevzdaly a již v poločase vedly o 2 body. Svůj náskok následně navyšovaly a zvítězily tak jasným rozdílem. Zápas s Ostravou byl po celou dobu vyrovnaný a naše děvčata v něm zvítězila rozdílem pouhých 2 bodů. V obou zápasech však holky předvedly povedené výkony, za které jim děkujeme. Několik fotografií ze zápasu v Ostravě naleznete zde.

Děvčata U19 bohužel nedokázala o víkendu zvítězit a prohrála proti Strakonicím i Slovance. V obou zápasech však dokázala se soupeřkami udržet téměř polovinu utkání krok. V dalších zápasech je tak potřeba držet tempo a koncentraci po celý zápas.