Výsledky zápasů

Holky U15 o státním svátku nedokázaly Olomouci porážku oplatit, přestože celý zápas držely se soupeřkami krok. Nakonec podlehly o 7 bodů, i přesto je to skvělý výsledek proti dosud neporaženému týmu. V neděli naopak holky předvedly bojovný výkon a dokázaly si se soupeřkami z Pardubic poradit. Tato výhra byla pro U15 důležitá pro boj o 3. místo v tabulce.

Kategorie U19 v sobotu přehrála Sadskou, proti které na domácí palubovce v prvním utkání prohrála. Zápas na palubovce Sadské však holky dokázaly dovést do vítězného konce o 11 bodů. V neděli naše hráčky U19 odehrály nejvyrovnanější zápas sezóny, kdy nakonec zvítězily o jediný bod proti Poděbradům. Holky si tak zatím drží první místo v tabulce a my doufáme, že ve svých výkonech budou dále pokračovat.

Střelkyně U19 proti Sadské: Kytlicová A. (24 b.), Maderová K. (16 b.), Hnízdilová J. (15 b.), Zahradníčková A. (9 b.), Hasilová L. (8 b.), Sonnevendová N., Kašpárková T. a Klimešová T. (po 2 b.)

Střelkyně U19 proti Poděbradům: Kytlicová A. (13 b.), Hasilová L. (12 b.), Hnízdilová J. (9 b.), Klimešová T. a Maderová K. (po 6 b.), Zahradníčková A. (4 b.), Kašpárková T. a Sonnevendová N. (po 2 b.)