Výsledky zápasů + fotografie

Kategorie U11 poprvé v sezóně odehrála zápasy na domácí půdě. Holky předvedly bojovné výkony, dokázaly si připsat svoji první výhru v sezóně (některé v celé basketbalové kariéře) a konečně ukázaly, co v nich je. Velkou roli u děvčat hrála zvýšená sebedůvěra. Před 3 týdny totiž proti Žabinám Brno naše holky skoro ve stejné sestavě prohrály 50:14, ale v sobotním zápase to bylo úplně naopak – konečný výsledek 50:12 v náš prospěch. Od minulých zápasů tak holky předvedly zlepšené výkony a všechny za oba zápasy zaslouží velkou pochvalu.

Děvčata U13 bohužel nedokázala konkurovat Žabinám a v obou zápasech vysoce prohrála. Pozitivem jsou neustále se zlepšující výkony a individuální i týmové posuny.

Kategorie U15A o víkendu excelovala a vyhrála další 2 zápasy, kdy proti Mohelnici dokonce holky dokázaly překonat 100 bodovou hranici. Stále tak drží 2. místo v tabulce s bilancí 7 výher z 8 zápasů.

Holky U19 zvládly navázat na předposlední zápas, kdy porazily Ostravu. Tentokrát v sobotu přehrály Trutnov 57:75 a připsaly si druhou výhru v extralize U19. V neděli bohužel podlehly v Hradci Králové rozdílem 22 bodů. I tak se nachází na 4. místě v tabulce extraligy U19, skupiny B. Fotografie ze zápasů naleznete zde.