První letošní vítězství mladších žákyň v lize

Dlouhou vánoční přestávku a odložené utkání našich soupeřek znamenalo ,že teprve tento víkend jsme mohli zahájit druhou polovinu zápasů v žákovské lize.V sobotním utkání jsme se střetli s družstvem Kyjova .Po první polovině jsme prohrávili o 5 bodů a naše děvčata si uvědomila ,že  vítězství v této soutěži nepřijde samo ,ale musí se o ně bojovat .Po přestávce se zápas během 5 minut otočil a  své soupeřky jsme překonaly v obraně  i  útoku. Díky vyrovnanému týmu se zapojilo všech 14 hráček  i přes tréninkové absence některých našich děvčat jsme vybojovali první letošní výhru

75 : 45 .Body zaznamenaly: Krátká  22b, Kyselá 16b, Melichárková 10b, Švécarová 5b, Hanousková 4 b,Krejčířová 4b ,Ošťádalová 4b,Tilšatová 4b, Salajová 2b,Fialová 2b,Konečná 2b, Neubauerová .                                                                                                                                                                                                      Druhé utkání jsme odehráli v neděli s družstvem Kroměříže.Zde se již neopakovalo zaváhání z prvního utkání a hned od počátku jsme proti oslabenému soupeři předváděli nátlakovou hru a protivníka snadno přehráli výsledkem 91 : 25.

Total Page Visits: 667 - Today Page Visits: 1