U11 – 2 prohry s SK UP Olomouc

TJ OP Prostějov –   SK UP Olomouc    32:73      (14:12 21:34 27:55)

TJ OP Prostějov –   SK UP Olomouc   51:67      (14:24 26:40 48:42)

V sobotu jsme odehrály  2 zápasy proti Úpéčku, v Olomouci jsme prohrály rozdílem 30 a 40 bodů. V těchto zápasech šlo tedy o to, zda jsme se za půl rok zlepšily.

První zápas ( 32:73) V první půlce zápasu jsme držely krok se soupeřkami. Hrály jsem takový basket jaký by měl v této kategorii být – balon z ruky, agresivní osobní obrana po celém hřišti atd. Samozřejmě byla řada nepřesných přihrávek či zakončení, ale vše bylo v plné rychlosti což je hlavní. Poločas tak končil 21:34 pro nás super výsledek. Bohužel náš nástup do druhého poločasu byl katastrofální ( asi dlouhá poločasová pauza či co). Vrátily jsme se ke hře plného driblinku, nepůjčily jsme si míč, málo pohybu a obrana = chaos – nikdo nebránil svou hráčku,( sledovat hráčku, která má míč a je u ní hráčka, která ji má bránit tak na co tam stojím a fandím, doufám že ji ubrání místo toho abych byl u své hráčky, která je dávno na druhé straně a dává mne koš. Nikdy nebudeš rychlejší jak přihrávka) =) návrat ke hře, kterou jsme předváděly na začátku sezony.

Druhý zápas ( 51:67) byl už návrat k naší hře a na výsledku to bylo to také vidět. V tomto zápase na sebe upozornila Adéla Buřtová, individuální výkon super, ale basketbal je kolektivní hra a nikdo se k Adi nepřidal. ( bylo vidět ve 3 čtvrtině, odevzdávaly jsme ji míč a čekaly co Adélka vymyslí)

Přes výpadek druhé půle prvního zápasu můžeme tvrdit zlepšení od začátku sezony.

větší bojovnost pod košem

rychlostně jsem se vyrovnaly soupeřkám ( velký problém při zápasech v Olomouci)

agresivnější osobní obrana ( Brančíková, Herníková)

snaha o RP

Pro mě velké pozitivum je, že zapojujeme ve hře všechny hráčky, holky roč. 2001 a mladší začínají mít širokou základnu, kde musíme dělat nominaci na zápas.( Všechny hráčky jsou platnými hráčky a ne pouze hráčky do počtu) a také naše pojetí týmové hry, která byla hlavně vidět v předchozích zápasech v Kroměříži a proti OSK B.

Je potřeba stále pracovat na rychlosti, zahájení RP, hře 1 na 1 a osobní obraně to jsou nejdůležitější věci, později se tyto věci učí hodně těžko, musíme vydržet a výhry přijdou :)( kdy mají).

Total Page Visits: 480 - Today Page Visits: 1